Nowy model konsoli PSP na rynku

Nowszym modelem konsoli  PSP na rynku sprzedaży jest konsola PSP Go. Jest ona stworzona na podstawie istniejącego już przez kilka dobrych lat podstawowego modelu PSP. Tym artykułem postaramy się dostarczyć Tobie kilku informacji na jej temat.
Na początek, warto napisać jest o jej wszelkich zaletach. Tę konsolę na pewno charakteryzują dużo mniejsze rozmiary oraz mniejsza waga. Dzięki niej możemy odtworzyć nie tylko gry, ale również wiele innych formatów takich jak MPEG do filmów, czy JPEG do oglądania obrazków lub zdjęć. Wyświetlacz rtv i agdrównież wyróżnia się swoją niesamowitą jakością oraz głębią czy wyrazistością kolorów. Widzisz więc, że korzystanie z tego typu urządzenia nie skazuje Cię tylko na granie w gry, ale daje możliwość do korzystania z wielu różnorodnych funkcji, co więcej również z przeglądarki internetowej, ponieważ te konsole  posiadają możliwość bezprzewodowego łączenia się z internetem.  
Omówmy teraz wady tego modelu. Jest nią z pewnością mała ilość gier, jak na razie dostępna na rynku sprzedaży. Użytkownicy wspominają też o niewygodnym korzystaniu z powodu blisko położonych siebie przycisków. Dużym minusem jest brak czytnika kart UMD, ponieważ gdy zapełnimy pamięć, która jest duża bo posiada aż 16GB, ale ją wykorzystamy, nie mamy innej możliwości wgrania i oglądania nowych filmów czy też gier lub jakichkolwiek innych aplikacji, po prostu będziemy musieli którąś rzecz usunąć z karty pamięci na rzecz czegoś nowego. Z powodu krótkiego istnienia tych konsol na rynku sprzedaży, dużo osób narzeka na zbyt wysoką cenę tego sprzętu. Podobno według użytkowników, obudowa jest wykonana z nieco słabego tworzywa, skłonnego do zarysowań, zatem nie zasługuje na naszą pochwałę.
Zatem jak widzisz, sprzęty nowych technologii są dobre, ale nie zawsze do końca dopracowane przez producentów. Tak samo jest z konsolami, a w tym przypadku z modelem PSP Go, który niestety posiada trochę wad. Jednak zalety są bardzo silne i zakrywają wady, które pewnie w najbliższym czasie producenci będą starali się wyeliminować i przeistoczyć je w kolejne zalety. Po prostu jeśli nie masz przekonania, kup bardziej sprawdzony przez ludzi model.

If you have EndNoteX5, then you right click on in the (Author, Year) ref, and choose Edit Citation and choose the second option on the dropdown, “Display as Author (Year)”.  If you are using an earlier version of endnote, Edit Citation, and hide the author, and type it in in front of the parentheses. 

As Leanne mentioned, if you have an earlier version of EndNote (before X5), you would need to exclude the author name and manually type it before the year within parentheses. Information on how to do this can be found in this article:

http://help.thomson.com/default.asp?portalid=tsc&refid=TS_ENCWYWFAQ9

Jason Berman
Technical Sup Rep RS

Thomson Reuters

Phone: +1 800-336-4474
thomsonreuters.com